.post-title { text-align:center; }

streda, 20. marca 2013

Charita, ktorá je dostupná pre každého

Áno, ja viem, dnes som Vás sľúbila nail inspiration, ale bude to niečo úplne iné.
Dnes som trošku blúdila po internete a ani neviem ako, skončila som pri charite. 
Je veľa organizácií, ktoré sa venujú charite. Bohužiaľ, je menej ľudí, ktorí na ňu aj prispievajú. Mnohým z nich to nedovoľuje finančná situácia. Práve preto sa mi veľmi zapáčila myšlienka CHARITY SHOP - Bazár sv. Alžbety.
Nie je to klasický obchod, má štatút verejnej zbierky. Môžete si tu kúpiť bižutériu, darčekové predmety, knihy, doplnky z Kene, potreby do domácnosti, hračky a módne doplnky. Tovar sa získava od dobrodincov, ktorí darujú pre nich nepotrebné veci, ktoré ešte niekto môže využiť, či niekoho môžu potešiť. Takýmto darcom sa môžete stať aj vy a takto pomôcť charite. Organizácia sa už postará o zvyšok. Zisk z predaja použije na podporu vzdelávania detí ulice v Keni, ktoré od januára 2013 začali chodiť do novopostavenej základnej internátnej školy sv. Filipa Neriho v Nairobi. Vaše "dary" môžete zaniesť do bazáru sv. Alžbety, ktorý sídli v areáli VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, na Námestí 1. mája č. 1 v Bratislave (pri Prezidentskom paláci). A samozrejme si tu môžete aj niečo kúpiť.
 Obomi možnosťami pomôžete

Otváracie hodiny: 
pondelok - piatok 
od 13:00 do 17:00 hod.

Kontakt:
0903 227 594
maria.galikova@dobrotasvalzbety.sk


Ja sa do tohto projektu určite zapojím, doma mám plno nepotrebných vecí, ktoré nemajú svoje využitie ani miesto. 
Ak sa bude dať a organizátorom to nebude prekážať, určite pre Vás spravím aj zopár fotiek bazáru a pridám Vám ich na blog.

Momo

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára