.post-title { text-align:center; }

pondelok 24. septembra 2012

Súťaž o kurzy líčenia

LaGatta academy v spolupráci s jej hlavným partnerom, e.l.f. kozmetikou, pripravili veľkú súťaž o víkendové kurzy líčenia.


Pripravte líčenie. 
Podmienkou je použiť akýkoľvek produkt elf kozmetiky (www.elfkozmetika.sk) na líčenie pier. 
Odfoťte make-up a použitý produkt značky elf a zverejnite fotografiu na FB stránke LaGatta akadémie líčenia: 


Zadanie: 
Líčenie s dôrazom na luxusné pery podľa najnovšich trendov Jeseň / Zima.

Súťaž sa uzatvára 28.septembra. 
Hodnotiť bude hlavná vizážistka LaGatta Akadémie Olívia Košút a majiteľka akadémie Miriam Amber. Výsledky budú uverejnené aj na stránke LaGatta akadémie - www.lagatta.sk , aj na www.elfkozmetika.sk . 


Ceny pre výhercov:


1. 2.  meisto : Intenzívny víkendový kurz líčenia priamo v LaGatta Academy  zdarma!
3. miesto je 50% zľava na Intenzívny víkendový kurz líčenia   
4. miesto je 30% zľava na Intenzívny víkendový kurz líčenia
5. miesto je 20% zľava na Intenzívny víkendový kurz líčenia 
LaGatta academy

LaGatta academy ponúka nadštandardné vzdelanie v oblasti vizáže. Jej cieľom je naučiť študentov ako správne starať o pleť a vlasy, ako ich správne upravovať podľa najnovších trendov. Dôraz kladie najmä na metódy výučby a to kombináciou  teórie a praxe. Študentom sa prednáša v menších skupinách, vďaka čomu sa jednotlivcom dostáva dostatočná pozornosť. V každej časti kurzu si študenti môžu sami vyskúšať jednotlivé praktiky a nové poznatky. Prípadným otázkam študentov je na konci každého kurzu venovaná hodina, kde majú možnosť doplniť svoje vedomosti. Študenti, ktorí sa rozhodnú absolvovať kompletný blok kurzov, navyše dostanú možnosť na nafotenie profesionálneho booku. Ten je nevyhnutnou prezentáciou profesionálnych vizážistov.
Prikladám aj zopár fotiek práce vizážistiek z LaGatta academy v spolupráci s e.l.f. kozmetikou.+ popisy kurzov, ktoré LaGatta ponúka:
Osobne si myslím, že takýto kurz nikdy nezaškodí absolvovať a je výborné, že Akadémia LaGatta v spolupráci s elf kozmetikou dávajú touto súťažou možnosť absolvovať kurz líčenia aj dievčatám, ktoré sú síce veľmi šikovné, ale nemajú financie na kurz.

Tak sa dievčence zapojte a ak ste šikovné možno aj vyhráte :).Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára