.post-title { text-align:center; }

streda 5. marca 2014

Ja a moje chudnutie - hlásim sa na súťaž!

Dávno som sa o mojom chudnutí nezmienila, takže je čas to napraviť. Teraz už mesiac, aj týždeň cvičím s osobným trénerom, Michalom. Spomenula som Vám ho v predošlom článku o chudnutí. Pôvodná dohoda bola  mesiac spoločného cvičenia, kedy by ma naučil čo a ako správne cvičiť, s tým, že by som to už potom zvládala sama. Po mesiaci som sa rozhodla, že v cvičení s ním budem pokračovať. Nie preto, že by ma nenaučil, čo som potrebovala vedieť, ale preto, lebo je jednoducho skvelé s ním cvičiť. Človek sa teší na tréningy, nie len za vidinou štíhleho tela, ale aj na super človeka, ktorý Vás podporí ako nikto. Je fajn mať trénera s ktorým sa zasmejem a nemusím sa cítiť pri ňom ako pod drezúrou. Tým samozrejme nechcem povedať, že to beriem pri ňom na ľahkú váhu, dáva mi poriadne zabrať. Ako sa však z času na čas rozhliadnem (väčšinou ako rozdýchavam), po ostatných tréneroch po fitku, je mi vrcholne nesimpatické, ako niektorí stoja nad klientmi, ako keby niekoho zabili. Prechádzajú sa zo strany na stranu, s klientom komunikujú minimálne a ignorujú chyby, ktoré robia. O tréneroch, ktorí majú viac klientov v jednom čase naraz, sa už asi ani nemusím zmieňovať. Michal ma neustále posúva vpred, tým ako so mnou komunikuje. Nie je pre neho problém niekoľko krát mi ukázať správnosť cviku a dokola opakovať tie isté, pre mňa dôležité informácie, len aby som si ich zapamätala. No a aby som nevyklopila o ňom hneď všetky informácie (pretože o ňom plánujem extra článok), tak sa presuniem hneď k najdôležitejšej info, o ktorej som sa chcela podeliť s Vami, moji drahí čitatelia. Na jednom z našich tréningov, mimochodom po veľmi zlom dni v práci, sa ma Mišo opýtal, či by som sa nechcela zúčastniť súťaže v zmene postavy. No a keďže som za všetku srandu a všetky možné výzvy, tak som bez váhania prikývla. Nakoniec mi entuziazmus tak nakopol náladu, že všetky starosti z práce boli zabudnuté. 

Súťaž vyhlasuje každoročne časopis Muscle and Fitness, ktorý je jeden z najznámejších časopisov s týmto zameraním. Časopis vydáva pre Slovensko i Česko, takže je to súťaž v rámci dvoch štátov. Do polovice marca sa odfotíte v bikinách s časopisom v ruke, pošlete prihášku s Vašim vekom, váhou a rozmermi a zaplatíte 12€ prihlasovací poplatok. No a za tri mesiace musíte poslať Vašu novú fotku, s novým telom, váhou a rozmermi. Nezávisle od toho, že vecné výhry sú super, najväčšou výhrou je to nové telo a to, že ste dokázali nakopať svoje staré ja do tlstej prdele. No a koniec koncov, ukázať to nie len sebe, ale všetkým tým, ktorí vo Vás neverili. Hovorí sa síce, že ak idete chudnúť, musíte to robiť sami pre seba, ale úprimne, stále sa nájde niekto, komu to chcete riadne ukázať. Ak by mne niekto niekedy povedal, že sa dám na takúto súťaž, nikdy by som tomu neverila. No neverila by som ani tomu, že budem 4x týždenne chodiť do fitka, s osobným trénerom a robím to už druhý mesiac. Vo fitku lámem svoje osobné rekordy, konečne som si dnes kúpila po veľmi dlhej dobe S-kové tričko a cítim sa krajšia, spokojnejšia, vyrovnanešia a čoraz s väčším úsmevom na seba pozerám do zrkadla. Športu zdar a držte mi palce!

Prikladám konečne aj nejaké fotky "before, after". 
Nie, na prvej neutekám za tým vínom, je to len veľmi bad momentka :D.

MOMO

11 komentárov :

 1. Teda! musím říct, že rozdíl jde opravdu hodně vidět!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Akoze Momo, drzim Ti palce! Vyzeras fantasticky a obdivujem Tvoju vydrz!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Len tak ďalej Monika... Správna strava s dobrou kombináciou tréningu urobia divy za pár týždňov... Držím ti palce :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Správna strava so správnym tréningom urobia divy už za pár týždňov... Držím ti palce :o) Len tak ďalej :o)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. voou to je užasna zmena teda a fakt si trafila dobreho trenera čo na ľuďoch mu zaleži aby to dotiahli až do konca pretože ked nema on zaujem tak aj človeka to prestane baviť .. takto by to malo byť držim palce si skvelá že si to dokázala:))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Držím ti palce, ide ti to skvele, len tak ďalej, máš môj obdiv dievča :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jestli jsou ty fotky od sebe měsíc staré tak to teda čučím a smekám.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Waw super zmena a úžasné odhodlanie!Tak držím palce aj naďalej!

  OdpovedaťOdstrániť
 9. super, skusala si aj nejaky doplnok stravy?
  Martina

  OdpovedaťOdstrániť